kamizelka-futrzana-stylizacja-inmarlenasworld-1

Jesienna sesja w kolorowych liściach zaliczona, więc teraz już nawet śnieg może spaść. Prezentuję Wam outfit, który z powodzeniem możemy uznać za codzienny, jeśli tylko torebkę zamienimy na bardziej pojemną. Kamizelka futrzana jest takim dodatkiem, który urozmaica każdą, zwykłą stylizację. Świetnie komponuje się ze skórzanymi elementami – zwłaszcza kurtką. Koszula natomiast to jedna z tych rzeczy w mojej szafie, które uwielbiam ze względu na uniwersalność.

kamizelka-futrzana-stylizacja-inmarlenasworld-2kamizelka-futrzana-stylizacja-inmarlenasworld-3 kamizelka-futrzana-stylizacja-inmarlenasworld-4 kamizelka-futrzana-stylizacja-inmarlenasworld-5 kamizelka-futrzana-stylizacja-inmarlenasworld-6 kamizelka-futrzana-stylizacja-inmarlenasworld-7 kamizelka-futrzana-stylizacja-inmarlenasworld-8 kamizelka-futrzana-stylizacja-inmarlenasworld-9 kamizelka-futrzana-stylizacja-inmarlenasworld-10 kamizelka-futrzana-stylizacja-inmarlenasworld-11 kamizelka-futrzana-stylizacja-inmarlenasworld-12 kamizelka-futrzana-stylizacja-inmarlenasworld-13 kamizelka-futrzana-stylizacja-inmarlenasworld-14 kamizelka-futrzana-stylizacja-inmarlenasworld-15 kamizelka-futrzana-stylizacja-inmarlenasworld-16 kamizelka-futrzana-stylizacja-inmarlenasworld-17 kamizelka-futrzana-stylizacja-inmarlenasworld-18 kamizelka-futrzana-stylizacja-inmarlenasworld-19 kamizelka-futrzana-stylizacja-inmarlenasworld-20 kamizelka-futrzana-stylizacja-inmarlenasworld-21

torebka – @

kurtka skórzana – Bershka

wszystko inne – H&M

kamizelka-futrzana-stylizacja-inmarlenasworld-22

  • Podoba mi się kamizelka

  • Uwielbiam futrzane kamizelki 🙂
    Moimi ulubionymi są teraz te takie puchate sweterki. Już mam dwa w swojej kolekcji 🙂 Jeden czarny, dugi szary 🙂

  • O jejku, nie zmarzłaś? 🙂
    Podoba mi się to zestawienie. Skórzaną kurtkę najchętniej nosiłabym przez cały rok – niestety w tym roku nie miałam ku temu zbyt wielu okazji, szybko zrobiło się zimno.

    • Gdy robiliśmy zdjęcia, było trochę cieplej. Teraz pewnie bym zmarzła, także kurtka skórzana już schowana 🙂

  • mimo, że to zupełnie nie moje klimaty to całościowy strój przypadł mi do gustu 🙂