_DSC6746Kabaretki opanowały świat mody (przynajmniej wirtualny) i dostały miano jednego z głównych trendów tego sezonu. Choć ja za trendami ślepo nie podążam, to na taki element chętnie się skusiłam. Uważam, że w drobne, sezonowe dodatki warto inwestować, by podkręcić codzienny, klasyczny, basicowy look. Zakładając kabaretki do spódnicy, nie trudno o wulgarny wygląd, należy szczególnie zadbać o pozostałe elementy stroju, by całość wyglądała stosownie. Jednak nie musimy się o to obawiać, łącząc je ze spodniami typu boyfriend jeans. Takie też zestawienie prezentuję w dzisiejszym poście. Do wspomnianych kabaretek i boyfriendów dorzuciłam luźny crop top, trampki, a uzupełnieniem outfitu są moje nowe, bezprzewodowe słuchawki od Sudio Sweden oraz kilka ulubionych bransoletek, które zawsze po zimie wyciągam do wiosennych / letnich stylizacji.

_DSC6621_DSC6625 _DSC6728_DSC6648 _DSC6716_DSC6731 _DSC6709 _DSC6695 _DSC6626 _DSC6738 _DSC6636 _DSC6640_DSC6676

T-shirt, spodnie – H&M

kabaretki – no name, allegro

trampki – Converse

bransoletki – Primark, pamiątki z podróży

słuchawki, etui na telefon – Sudio Sweden (-15% na wszystko z kodem INMARLENASWORLD)

  • w pełni się z Tobą zgadzam- zakładając kabaretki nietrudno jest o wulgarny wygląd. Tobie jednak udało się idealnie połączyć je z resztą stylizacji. Całość wygląda modenie, ale i estetycznie 😉
    pozdrawiam 🙂

  • A wiesz co…. weszłam z ciekawości- bo moda mnie zupełnie nie interesuje- co też można jeszcze Z kabaretkami wymyślić- i takie zestawienie jest naprawdę fajne! Sama się nigdy nie skuszę, ale u kogoś mi się podoba!

  • Beauty Follower