outfit-bloggers-do-it-better-inmarlenasworld-1

Tytuł posta dosyć przewrotny, jak na pierwszy wpis od niecałych trzech miesięcy. Spotykały mnie małe przeciwności losu, ale kończę już te wakacje od blogowania i wracam z nową energią. Coraz mniej u mnie wpisów modowych z racji tego, że trzymam się złotej reguły slow fashion. Pokusiłam się jedynie o tę bluzę, natomiast pozostałe elementy stylizacji od dawien dawna goszczą w mojej szafie. Nie potrzebuję wyglądać jak choinka, w tym prostym zestawieniu czuję się świetnie.

Jak może i wiecie z mojego Instagrama lub Facebooka, na przełomie grudnia i stycznia byłam na małej wyprawie w Hiszpanii. Trzy tysiące zdjęć w dalszym ciągu czeka na obróbkę. Jak tylko się z nimi rozprawię (już muszę w końcu!) to pojawi się aktualizacja w kategorii „podróże” – a tych, swoją drogą, będzie w tym roku więcej.
outfit-bloggers-do-it-better-inmarlenasworld-2 outfit-bloggers-do-it-better-inmarlenasworld-3 outfit-bloggers-do-it-better-inmarlenasworld-4 outfit-bloggers-do-it-better-inmarlenasworld-5 outfit-bloggers-do-it-better-inmarlenasworld-6 outfit-bloggers-do-it-better-inmarlenasworld-7 outfit-bloggers-do-it-better-inmarlenasworld-8 outfit-bloggers-do-it-better-inmarlenasworld-9 outfit-bloggers-do-it-better-inmarlenasworld-10 outfit-bloggers-do-it-better-inmarlenasworld-11 outfit-bloggers-do-it-better-inmarlenasworld-12 outfit-bloggers-do-it-better-inmarlenasworld-13 outfit-bloggers-do-it-better-inmarlenasworld-14 outfit-bloggers-do-it-better-inmarlenasworld-15 outfit-bloggers-do-it-better-inmarlenasworld-16 outfit-bloggers-do-it-better-inmarlenasworld-17 outfit-bloggers-do-it-better-inmarlenasworld-18 outfit-bloggers-do-it-better-inmarlenasworld-19 outfit-bloggers-do-it-better-inmarlenasworld-20 outfit-bloggers-do-it-better-inmarlenasworld-22

płaszcz – Bershka

bluza – Mango

wszystko inne – H&M