Co jem w ciągu dnia? Swój jadłospis przedstawię Wam w formie filmu. No właśnie, nadszedł w końcu ten moment – NAGRAŁAM SWÓJ PIERWSZY FILM NA YOUTUBE! Była to rzecz, którą planowałam od dobrych kilku lat, ale strach przed mówieniem do kamery skutecznie ten pomysł odciągał w czasie. Postanowiłam go jednak w końcu przełamać, wyjść ze swojej strefy komfortu.

Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii, zatem obejrzyjcie:

Teraz małe uzupełnienie do filmu. Do każdego z posiłków zamieszczę screen z aplikacji My Fitness Pal z rozkładem makroskładników.

ŚNIADANIE

DRUGIE ŚNIADANIE

OBIAD

PODWIECZOREK

KOLACJA

Podsumowując cały dzień wyszło ok. 2400 kcal :

a tak prezentuje się rozkład: węglowodany, tłuszcze, białko:

Nie jestem ani dietetykiem, ani trenerem personalnym, wszystko sobie ustalam sama. To jest jeden z przykładowych jadłospisów. Staram się kontrolować, co jem, jako że chcę nieco przybrać na masie. Może niektórym się wydawać, że to nic trudnego, ale jest to wyzwanie równe schudnięciu dla innych 🙂

W tym filmie chciałam zaprezentować, że można uzyskać całkiem dobry rozkład makroskładników bez dodatkowej odżywki białkowej. Jednak jestem w stanie to wszystko zjeść, tylko jeśli mój dzień zaczyna się od samego rana, od godziny 6. W przeciwnym razie naprawdę trudno jest przejeść taką ilość jedzenia 😉 obiad i tak zawsze jem na dwa razy.


Dajcie znać, co myślicie o filmie! Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na dłużej – zarówno tu, jak i na Youtube.