W dzisiejszym wpisie zaprezentuję Wam możliwości, jakie daje zwykła farba w sprayu. Zobaczycie, jak wiele możemy zmienić z jej pomocą! Dzięki sprayowi, nie musimy kupować nowych dodatków, a jednocześnie wnętrze zostaje odmienione.
W moim pokoju dominuje srebro, aniżeli złoto, co nawiasem mówiąc, jest dokładnym przeciwieństwem zawartości szkatułki na biżuterię 🙂 Jednak nie wszystkie dodatki od początku były tej barwy. Po prostu je przemalowałam. Oto przykłady zastosowania spraya:
1. WAZON – jego  przemianę możecie zobaczyć w tym poście.
2. PUDEŁKO – początkowo było to zwykłe, plastikowe, przezroczyste pudełko po czekoladkach. Nie wyrzuciłam go, bo wpadłam na pomysł, że jeszcze może się przydać. Tak więc, przemalowałam je i przykleiłam ozdoby na przykrywkę. Z powodzeniem może służyć do przechowywania przyborów (o których za chwilę), czy nawet biżuterii. Ja zdecydowałam się na pierwszą opcję.

 

3. PRZYBORY BIUROWE: ZSZYWACZ, NOŻYCZKI, STRUGACZKA, POJEMNIK NA TAŚMĘ KLEJĄCĄ – ciężko jest znaleźć eleganckie przybory w jednym zestawie. Jeśli już takie znajdziemy, to są zwykle drogie. A tym sposobem zyskujemy jednolitą kolekcję, która już nie wygląda kolorowo i niespójnie.
4. TABLICA KORKOWA – zwykła, brązowa tablica nie wygląda ani elegancko, ani ozdobnie. Spotkał ją zatem ten sam los, co pozostałe elementy z dzisiejszego posta. Teraz prezentuje się znacznie lepiej. Jej zawartość zmieniam co jakiś czas. Była kiedyś tablicą marzeń, wizualizacji,  moodboardem, przypinałam do jej plan zajęć, notatki. Teraz pełni funkcję dekoracyjną oraz jest formą wieszaka na naszyjniki.

 

Tak naprawdę możemy przemalować wszystko, co nam aktualnie kolorystycznie nie pasuje. Pokazałam Wam namiastkę, którą możecie się zainspirować.