W trakcie mojego pobytu w Irlandii odwiedziłam kilka ciekawych miejsc. Kto jest ze mną na Instagramie, ten widział już przedsmak moich podróży po zielonej wyspie. W zanadrzu mam trochę materiału, którym się w najbliższym czasie z Wami podzielę – tutaj na blogu. Zaczynamy od rozciągającej się na długość 3 mili plaży, która robi ogromne (dosłownie) wrażenie, zwłaszcza, że poruszać się po niej można samochodem!

Chcecie zobaczyć filmik z jazdy po plaży? Na samym końcu tego wpisu jest wideo 🙂

Inch Beach, Co. Kerry, Ireland

Wprawdzie irlandzka pogoda nie sprzyja opalaniu, ale mimo to wycieczkę na Inch Beach warto sobie zaplanować będąc w tym kraju. W nie najgorszych warunkach pogodowych możecie się spodziewać takich oto widoków:

Tak naprawdę niewiele rzeczy lubię w Irlandii. Ale jednego nie można jej odmówić – piękno natury.

Moje ulubione pamiątki! Co za różnica, czy przywiezione z Majorki, czy z Irlandii… wszystkie razem pięknie się prezentują w słoiku na półce i przypominają o podróżach.

Mimo, iż plażę odwiedziliśmy w weekend, wcale nie była zatłoczona, co zresztą widać na zdjęciach. Zdecydowanie nie wygląda na miejsce turystyczne. Poza tym jest tak wielka, że każdy znajdzie spokojne miejsce dla siebie.

To jak, chcecie się zabrać na wspólną przejażdżkę po plaży?

Koniecznie włączcie HD!