_InMarlenasWorld_NowyBlog

Oficjalnie witam na nowym blogu! A właściwie to na starym, tylko w nowym, odświeżonym wydaniu. Jak Wam się podoba? Rozgośćcie się i zostańcie na dłużej. Wprawdzie tydzień nic nie pisałam (bo prawie tyle mi zajęła zabawa z przenosinami), ale już nie planuję tak uciekać. Teraz czuję, że wzniosłam się o poziom wyżej i mam więcej możliwości. I zamierzam je wykorzystać.

Każdy ranek to nowy początek.

Choć przeniesienie bloga z platformy Blogger (blogspot) na swoją własną domenę planowałam już od kilku miesięcy, to właśnie jednego poranka stwierdziłam, że przecież nie mam na co dłużej czekać. To jest ten moment. Czas spróbować. Cała 5-letnia zawartość bloga wyemigrowała. Albo raczej nie cała. Bez komplikacji się nie obyło… wszystkie teksty są dostępne, ale 3/4 zaginionych zdjęć będę w najbliższym czasie uzupełniać. Tak, byście mogli swobodnie buszować po zakamarkach archiwów i podśmiechiwać się z moich pierwszych stylizacji (sama też to robię).

Jakie zmiany jeszcze nastąpiły? Całkiem inaczej ma się sprawa z komentarzami. Możecie je dodawać poprzez Disqus – nie ma się tu czego bać. Dają one fajne możliwości dyskusji, a także dodawania zdjęć. Tak więc zachęcam do rejestracji. Jeśli jednak nie jesteście przekonani, dodaję testowo funkcję komentowania za pośrednictwem Facebooka. Jeśli się przyjmie, to zostanie.

By się ze mną skontaktować – użyjcie nowego maila: contact@inmarlenasworld.com

Poza tym w dalszym ciągu funkcjonuję na Facebooku oraz Instagramie.

To by było na tyle, tytułem wprowadzenia w nowego bloga. Już niedługo przybędę do Was z postem. Do zobaczenia!

_InMasrlenasWorld_NowyBlog1