To już mój 200-setny post na blogu! Dobrze pamiętam, gdy pisałam po raz pierwszy, pamiętam te emocje, zastanawianie się, jak zostanie to odebrane. Cieszę się, że dalej mogę to kontynuować oraz że jesteście tutaj i mam do kogo pisać.
Tym razem mam dla Was zdjęcia stylizacji nieco bardziej eleganckiej, niż poprzednio. Głównym punktem jest płaszcz we wzór pepitki. By wyglądał wyraziście potrzebuje stonowanego tła, ale myślę, że bordowa spódniczka wcale tego nie zaburzyła, a nawet nieźle się wpasowała. Charakteru dodają kozaki za kolano. Od kilku lat nie kupowałam kozaków, gdyż większość mi się nie podobała. Chodziłam głownie w Emu. Ale jako że w tym roku nie mamy prawdziwej zimy, zrezygnowałam z nich właśnie na rzecz tych kozaków.
Przy okazji jeszcze chciałabym Was zapytać, jak Wam się podoba nowe logo na blogu? To jest taki wstępny projekt zrobiony na szybko. Mam zamiar stworzyć coś bardziej spersonalizowanego… zobaczymy, co wyjdzie. Póki co będzie takie, bo na poprzednie już nie mogłam patrzeć.

look – H&M