pojemniki-na-biurko-diy-inmarlenasworld-_DSC7335

Przy tym stole spędzam większość swojego czasu. Co jakiś czas zmieniam niektóre elementy, żeby nie robiło się nudno i w dalszym ciągu miło mi się pracowało. Tym razem padło na kartonowe pojemniki, w których trzymam różnego rodzaju przybory. Nie będzie to duża zmiana vel metamorfoza. Pokażę, jak szybko i bez dużych nakładów pracy, energii, kapitału zmienić nieco akcent biurka.

pojemniki-na-biurko-diy-inmarlenasworld-_DSC7333

Powyższe zdjęcia prezentują moje biurko przed zmianą. Na blacie trzymam pojemniki z pisadłami, natomiast na półce znajdują się pojemniki z karteczkami, naklejkami, taśmami, spinaczami i wieloma innymi pierdółkami. I to właśnie te drugie będą bohaterami dzisiejszego posta. Dotychczas miałam jedno plastikowe pudełko (które również jest wytworem DIY) i jedno kartonowe, które zrobiłam całkowicie samodzielnie z kartonu i obkleiłam papierem ozdobnym. W dalszym ciągu się ładnie prezentuje, ale stanowczo mnie już znudziło…

pojemniki-na-biurko-diy-inmarlenasworld-_DSC7336

Dlatego obkleiłam je okleiną meblową imitującą marmur. Ostatnio tak modny wzór. Z szuflady wyciągnęłam jeszcze drugie pudełko i teraz mam dwa eleganckie pojemniki mieszczące wszystkie przybory biurkowe. Wyglądają bardziej minimalistycznie. Z pewnością jeszcze pomyślę o delikatnej zmianie kilku innych rzeczy.

pojemniki-na-biurko-diy-inmarlenasworld-_DSC7343 pojemniki-na-biurko-diy-inmarlenasworld-_DSC7337