Nietypowy wpis, jak na główną tematykę mojego bloga. Aczkolwiek, bardzo interesujący. Parę tygodni temu przekopałam chyba pół internetu w poszukiwaniu list rzeczy do zrobienia „w wieku 18 lat”, „przed 20”, „do śmierci”… aż w końcu natknęłam się na idealne rozwiązanie – lista rzeczy nie spisana na stronie internetowej, lecz zamknięta w słoju.
To dosyć nietypowe rozwiązanie proponuje firma, która czytając w moich myślach, skierowała mnie bezpośrednio na stronę tego przedmiotu. Podczas składania zamówienia starałam się nie przeczytać wypisanych wyzwań, które będą się znajdowały na tych magicznych 31 karteczkach. Dzięki temu miałam niesamowitą „radochę” wyjmując je już w domu ze słoika. Mam ogromną motywację, by je wszystkie w życiu spełnić. Albo chociaż połowę 🙂
Dzięki temu, że zadania są uwięzione w słoiku, nie zgubię ich, jak prawdopodobnie byłoby z typową listą na kartce. Z każdym wykonanym osiągnięciem, planuję do słoja wrzucać kolejne. Celowo Wam nie pokazuję, co się znajduje na moich karteczkach, gdyż po wypełnieniu zadania dam znać o tym na blogu. Będzie to taki nowy, powielający się wątek. Niedługo powinien pojawić się już pierwszy wpis. Zastanawiam się, czy Was też takie rzeczy ekscytują? Bo mnie bardzo 🙂 Już nie będę więcej pisać, sami zobaczcie, czym się tak zachwycam.

 

Podczas składania zamówienia sami wybieracie kształt słoja, kolor piórek oraz wstążki. Ja wybrałam taki, który najbardziej pasuje mi do pokoju. Pewnie nie byłabym sobą gdybym się nie zastanawiała nad drobną zmianą 🙂 Postanowiłam dołożyć do środka słoja trochę piórek w odcieniach niebieskiego. Przy dwukolorowych piórkach wstążka znacznie lepiej wygląda przewiązana na przykrywce, dlatego tak też ją umiejscowiłam. Podoba Wam się moja lekko zmieniona wersja?
Na sam koniec: słój pochodzi z polskiego sklepu internetowego z ciekawymi prezentami MYGIFTDNA
Tutaj zaś bezpośredni link do słoika, który zamówiłam: SŁÓJ ŻYCZEŃ (KLIK)

***
Czekam na Wasze komentarze! 🙂 Jestem bardzo ciekawa, co myślicie o słoju, jego pierwszej oraz drugiej wersji, jak i o samej idei tworzenia list rzeczy do spełnienia do końca życia.