Dzisiejsza stylizacja na bogato, cała mieniąca się złotem! W tematycznym nawiązaniu do panującego właśnie klimatu świąteczno – sylwestrowego. Wszystkie elementy stylizacji mieliście już okazję kiedyś widzieć, ale teraz zestawiając je wszystkie razem tworzę bardzo wyrazisty look.

Premierę mają złote, brokatowe szpilki, które do tej pory stanowiły dekorację w moim pokoju. Szkoda tylko, że zdjęcia nie oddają tego, jak bardzo dają one po oczach! No niestety, wybrałam niefortunne miejsce na sesję, jeśli chodzi o nawierzchnię z kostki. Ale uwierzcie mi na słowo, w zestawieniu z cekinową spódniczką, tworzą bardzo błyszczący duet.

Zarzucając płaszczyk w pepitkę czuję się niemalże, jakbym się urwała z serialu Plotkara. Choć brakuje mi jeszcze jakiegoś dużego naszyjnika i fantazyjnego nakrycia głowy 😉

Niemniej jednak, na co dzień jestem częściej zwykłym, szarym człowieczkiem, więc taka stylizacja jest dla mnie bardzo wyjściowa. W zależności od pogody, nieco ją pewnie zmodyfikuję i przywitam w niej Nowy Rok!

spódnica – Reserved

szpilki – Deezee

pozostałe – H&M